افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)

خرید و فروش ماهواره توسط هر كسی جرم است


خرید و فروش ماهواره توسط هر كسی جرم است

دادستان كل كشور تاكيد كرد كه داشتن ماهواره جرم است و نيروي انتظامي با آن برخورد مي‌كند.

به گزارش ايسنا، غلامحسين محسني‌اژ‌ه‌اي درباره‌ي موضوع جمع‌آوري تجهيزات دريافت از ماهواره گفت: داشتن ماهواره جرم است و اگر تجيهزات دريافت از ماهواره به صورت آشكارا مشاهده شود و به نوعي جرم آشكار باشد، نيروي انتظامي مي‌تواند با آن برخورد كند.

وي ادامه داد: آنتن‌هاي ماهواره معمولا در پشت‌بام‌ها و ايوان منازل نصب است. ورود به منزل و محل تجاري و يا ورود به يك ساختمان مسكوني نياز به حكم قضايي دارد و در مواردي كه لازم باشد نيروي انتظامي مراجعه مي‌كند و حكم مي‌گيرد.

محسني‌اژ‌ه‌اي افزود: در مواردي كه آنتن در جايي نصب است كه نياز به ورود منزل يا مغازه كسي است ‌و نياز به حكمي باشد، دستگاه قضايي حكم مي‌دهد.

دادستان كل كشور در پاسخ به اين سوال كه آيا براي برخورد‌هاي اخير، نيروي انتظامي حكمي گرفته است، گفت: حتما حكم گرفته شده است و حتما در مواردي كه لازم شده مجوز صادر شده است.

محسني‌اژ‌ه‌اي دوشنبه شب در بخشي از يك گفت‌وگويي تلويزيوني، هم‌چنين درباره‌ي آخرين وضعيت پرونده بيماران رها شده در اطراف تهران نيز گفت: اين پرونده داراي پيچيدگي‌هايي است كه دارد از همه ابعاد بررسي مي‌شود.

وي گفت: سوال اين است كه چه كسي اين دو مريض را آنجا گذاشته است؟ و اصولا در محلي كه حضور خبرنگار معمول نيست چه كسي و چرا عكس گرفته است؟ و آن اسناد و مدارك در حالت عادي آيا همرا مريض بايد باشد يا نه؟ اينها موضوعاتي است است كه نياز به بررسي دارد و بايد تحقيقات جامع در اين باره صورت گيرد.

منبع : تابناک

0 تا کنون ثبت شده است

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دانلود آهنگ شاد

Copyright © 2016 All rights Reserved

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای جدید دانلود محفوظ است
X